Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Escort İlanları

 

 

Ben burdayım Ya sen?

  • Listed: 20 Ekim 2016 18:53

Description

Merhaba aşk dolu erkeğim. Merhaba zevk dolu erkeğim. İçinin doluluğunu bana dair sunabilirsin ve senin için gereken her şeyi ön plana online olarak çıkarabilirim. Bu sayede daha keyifli, daha verimli ve daha özel çözümleri kullanabilirsiniz.
Hem net, hem estetik, hem de profesyonel bir çalışma sağlamak için durma ve bizimle birlikte ortaya çıkaracağın bütün çalışmaları incelemeye başla. Ayrıntıların yeniliklerle bir arada olması, senin için sağlayacağımız her türlü çalışmayı daha da güzel yapacak. Bu sayede hem öncelikli çalışmalarımız artacak, hem de güncele fırsatlarımız ön plana çıkacak değerli arkadaşlar. Yani benim bu azgın hallerimi ancak benim kadar azgın bir beyefendi anlayacaktır. Bu yüzden benimle birlikte olmak isteyenlerin bana ulaşmasını istiyorum. Senin de değişik bir isteğin varsa, sende değişik bir sürece girmek istiyorsan yapman gereken tek şey, bana çok kısa süre içerisin de ulaşmak olmalı.
Lakin belirli kıstaslarım var. Ben kondom kullanmadan ilişkiye girmiyorum bunu kabul etmeyen beyler baştan bilsinler lütfen. Benim ilişkilerimde kondom çok önemlidir ve senin için de gerekli olan her şeyi bu sayede yapabilirim tatlım. Senin için özel çözümleri ön plana çıkarabilirim ve daha rahat bir çalışmaya dahil olmanı sağlayabilirim. Aşkım benim ulaş bana.

Ad Reference ID: 8545808e85c71c98

No Tags

143 total views, 2 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads