Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed


Escort İlanları

 

 

Zevk Hastası Anal yapıyor

  • Listed: 9 Ekim 2016 23:20

Description

Merhaba tatlım nasılsın? Benim sana çok güzel bir haberim var. Artık bir kadınla iletişime geçmen için o kadını en iyi şekillerde anlamak zorunda olmayacaksın. Hızlı bir şekilde işini yapman için sana süper seçenekler sunmak istiyorum. Mesela ne gibi? Hemen söyleyeyim. Ben zevk hastasıyım ve seks düşkünüyüm. Yani çok seviyorum.
Ama belirli kıstaslarım ve kriterlerim var. Ben esmer bir kadınım ve genellikle esmerleri seviyorum. Ama tabi sarışınlar olursa da hayır demem. Bu yüzden biraz daha seçmece takılıyorum. Seçici geçirgenim daha doğrusu. Yani ben kendime öyle diyorum. Şimdi bebeğim ismim Ece. Bu isim ile birlikte en farklı, en özel, en yenilikçi seçenekleri sizlere sunmak istiyoruz. Senin de gerçek amacın ve hedefin benim gibi bir kadın sayesinde çok değişik bir sürece adım atmak, doğru bir partner ile doğru bir cinsel birleşme yaşayarak hayata yeni bir yön katmaksa eğer sadece beni ara.
Tek yapmamız gereken, birlikte olarak sabaha kadar en seksi noktalarımızı bulmak ve birbirimizi mutlu etmek olacak. Seninle birlikte sağladığım her türlü çalışmayı ve güncel hizmeti online olarak ortaya çıkarabiliriz. Hem anal seks yapalım, hem oral seks yapalım. Hepsini sonuna kadar destekliyorum. Bu konuda sınırsızım tatlım.

Ad Reference ID: 55957f2bddcd04da

No Tags

185 total views, 1 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads